Správa nehnuteľností

Máte nehnuteľnosť v ktorej nebývate a neviete čo s ňou? Rozmýšľate nad prenájmom alebo predajom a nechcete mať s nehnuteľnosťou starosti, pretože je to zložitý proces? Chcete si zabezpečiť pasívny príjem do budúcna no neviete ako na to?

Službu, ktorú poskytuje P&P Solution s.r.o. Vám umožní užívať si pasívny príjem z prenájmu, zatiaľ čo sa o Vašu nehnuteľnosť starajú profesionáli. Ušetríte tak čas, peniaze a zbavíte sa starostí o Vašu nehnuteľnosť. Ponúkame Vám cenovo dostupnú službu, ktorá je založená na dôvere a dlhodobej spolupráci.  Naša služba „rent management“ zastrešuje 3 základné okruhy starostlivosti:

1. Príprava nehnuteľnosti na prenájom

1603747793-GettyImages-1061234002

Príprava nehnuteľnosti zahŕňa činnosti od profesionálnej inzercie, cez vyhľadanie a overenie nájomcu až po podpis zmluvy a odovzdanie nehnuteľnosti.

2. Management nehnuteľnosti

The cosultant provides the key to the happy couple.

Management nehnuteľnosti znamená, že počas trvania doby nájmu sme my hlavným komunikačným kanálom pre nájomcu. To znamená, že či už stratí kľúče, prestane fungovať spotrebič alebo je potrebné vypracovať dodatok k zmluve. Samozrejmosťou je pravidelná fyzická kontrola nehnuteľnosti. Je dobré vedieť, čo sa Vám v byte deje.

3. Údržba nehnuteľnosti

tiling-the-tiles-in-the-kitchen-YPJYKS2

Treťou oblasťou je samotná údržba nehnuteľnosti. Prostredníctvom overených dodávateľov sú zabezpečené všetky potrebné opravy, údržba a rekonštrukcia bytov, ako aj domov.

P&P Solution s.r.o. poskytuje správu investičných bytov/domov už desiatkam klientom. Mnohým z nich spravujeme aj viacero nehnuteľností naraz. Zverte nám aj Vy svoju investičnú nehnuteľnosť do starostlivosti, odbremeňte sa a venujte naplno tomu, čo Vás baví. Nás baví starať sa o Vaše nehnuteľnosti.