Rodinný dom na kľuč – typ bungalov v obci Geča

Contact for price

Detaily

!!! REZERVOVANE !!!

Exkluzívne ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom – vyšší štandard, typ bungalov. Dom sa predáva na kľuč v obci Geča 12km do centra Košíc. Dom je postavený na rovinatom pozemku.

VĎAKA VAŠEJ SPOKOJNOSTI VÁM PONÚKAME UŽ TRETÍ ROVNAKÝ PROJEKT DOMU.

Rozloha pozemku: 600m²

Zastavaná plocha domu: 155 m²

Obytná plocha domu: 117 m²

Terasa: 20m2

Inžinierske siete: studňa, žumpa10m3, elektrická prípojka

Dispozičné riešenie : V rodinnom dome je vstup – zádverie, WC, kúpeľňa ( vaňa, sprchovací kút) ,samostatne WC, 4x izba : obývacia miestnosť prepojená s kuchynskou častou s výstupom na terasu ,spálňa, 2x detská izba, technická miestnosť .

Dom v štandarde zahŕňa: tehla Protherm , strecha Bramac betónová škridla, silikónová fasádna omietka, komín pre krb, sadrové omietky, zásuvky a vypínače , svietidla, podlahové vykurovanie vodou s kotlom, maľba stien biela, zárubne a dvere, podlahy , plastové okná ,kúpeľňa WC sanita (keramický obklad a dlažba), predpríprava na tepelné čerpadlo, alarm a kamerový systém.

V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom nehnuteľnosti (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi radi pomôžeme (možnosť čerpania úveru aj na tranže – postupné financovanie).

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948729472 alebo mail: info@ppsolution.sk

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2021 P&P Solution s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Licencovaná realitná kancelária P&P Solution s.r.o.

RH09

  • ID: 3951
  • Published: 19. novembra 2020
  • Last Update: 24. septembra 2021
  • Views: 2932