Prečo my

Sme moderná realitná kancelária pod vedením odborníka s 20 ročnými skúsenosťami na trhu!

Našim heslom je :„Exkluzivita zaväzuje k zodpovednosti,“ preto poskytujeme skúsenosti podložené dlhoročnou praxou, ktoré vedú k efektívnej spolupráci a spokojnosti, či už na strane nás, alebo samotného klienta. Veríme, že si našim know-how a vedomosťami získame vašu dôveru, ktorá je vo svete realít veľmi dôležitá. V praxi sa totiž čoraz viac stretávame s jej porušením, čo vedie k nezáujmu, resp. sklamaniu klientov.  Značnou mierou to zapríčiňuje aj vznik veľkého množstva realitných kancelárií, ktoré nie sú v každom prípade seriózne a kvalitné. Nekvalitné služby následne spôsobujú množstvo rôznych problémov.

A aké sú to?

Väčšina z nich nastáva predovšetkým preto, lebo sa nehnuteľnosť dostane do rúk realitných kancelárií, ktoré používajú rôzne výšky provízií, čo následne spôsobuje odlišné ceny nehnuteľnosti. Rôzna cenová relácia potom zapríčiňuje zmätok spojený s nedôverou u kupujúcich a zároveň vyvoláva znižovanie ceny nehnuteľnosti u predávajúceho. Klesanie ceny ponuky  je spôsobené  nekvalitným prístupom kancelárie, či jej nezáujmom, korektným a správnym spôsobom splniť cieľ predávajúceho.

Pre lepšiu predstavivosť situácie, ktorá môže nastať pri oslovení neseriózneho, či nekvalitného makléra/realitnej kancelárie, uvádzame nasledujúci príklad z našej praxe.

„ S nekvalitnými službami realitnej kancelárie som sa stretla pri hľadaní bytu pre moju klientku. Oslovila som konkurenčnú realitnú kanceláriu, ktorá ponúkala nehnuteľnosť, o ktorú kupujúca prejavila záujem. Po dôkladnom zisťovaní viacerých informácií sa však zistilo, že na danom byte je exekúcia, o čom však prezentujúci maklér ani len netušil. Táto situácia nastala práve kvôli tomu, že nehnuteľnosť sa do ponuky zaradila zo súkromnej inzercie, len na základe telefonického rozhovoru, bez obhliadky, či preštudovania listu vlastníctva.“ – realitná maklérka našej kancelárie.

 

Prečo sa teda pri predaji nehnuteľnosti oplatí osloviť našu realitnú kanceláriu:

  • Stanovíme reálnu predajnú cenu nehnuteľnosti na základe analýzy
  • Budeme sa riadiť kvalitným marketingovým plánom
  • Náš maklér bude dokonale poznať vašu nehnuteľnosť
  • Budeme vás zatupovať pri vyjednávaní
  • Dbáme na to, aby sme mali spoločný cieľ a boli ste informovaní o prehliadkach či záujemcoch
  • Kladieme dôraz na prezentáciu vašej nehnuteľnosti. Dôkladný popis, fotografie, ako aj prezentácia na internete

Nájsť seriózneho a dobrého makléra je v mnohých prípadoch ťažké. V prípadoch, pri ktorých nemajú podpísanú exkluzívnu zmluvu s predávajúcim, strácajú motiváciu nato, aby poskytovali kvalitné služby, alebo vynaložili svoj čas a náklady na silný marketing, či stratégiu. Aj z tohto dôvodu je pre predávajúceho veľkou výhodou mať jedného spoľahlivého makléra, ktorý zastreší celý obchod so všetkými aspektmi. Klientovi poskytne komplexné služby, či už pri predaji, alebo prenájme nehnuteľnosti, vrátane všetkých povinností, ktoré s tým súvisia.

P&P Solution s.r.o.